NOMINACJE DO NAGRÓD TEATRALNYCH

Wśród artystów nominowanych do tegorocznych Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury znaleźli się twórcy związani z Operą i Filharmonią Podlaską: Agnieszka Przekupień (nominacja w kategorii Najlepsza Wokalistka Musicalowa za rolę Lary w „Doktorze Żywago”) oraz Anna Chadaj (Najlepsze Kostiumy do „Doktora Żywago”).

044zywago

Celem XII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury jest uhonorowanie działalności środowiska teatralno-muzycznego w Polsce za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 r.
Nominacje były przyznawane przez jury w składzie: Iwona Wujastyk (przewodnicząca), Marek Chowaniec, Ryszard Karczykowski, Izabela Kłosińska, Krystyna Mazurówna, Andrzej Pągowski, Danuta Renz, Adam Sztaba i Janusz Józefowicz.
Gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki za artystów przed ogłoszeniem laureatów konkursu!