3.07.2017 | VIDOVDAN 2017 NA ZDJĘCIACH

VI Dni Kultury Serbskiej „Vidovdan” 2017 już za nami, a zwieńczył je koncert grupy wokalnej Constantine, który odbył się nie gdzie indziej, lecz w amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej. W Serbii zespół ma już status gwiazdy, nic więc dziwnego, że udało mu się zapełnić niemal całą widownię amfiteatru.

07 opera063017

To nie był pierwszy raz w Polsce dla grupy – panowie byli u nas podczas I edycji festiwalu w roku 2012, wtedy zresztą także wystąpili w amfiteatrze OiFP i już wówczas przyciągnęli mnóstwo widzów. Muzycy występują razem od lat – jako Constantine zajęli drugie miejsce w serbskiej edycji programu „Mam Talent”, teraz wydają kolejne płyty, występują na licznych festiwalach i koncertują w całej Europie. Białostockiej publiczności zaprezentowali nowy repertuar. Pogoda na szczęście dopisała!

fot. M. Heller